O NAS

PolGen Research jest jedną z nielicznych kancelarii prawnych w Polsce, specjalizujących się w sprawach, wymagających skomplikowanych poszukiwań genealogicznych. Są to przede wszystkim sprawy z zakresu prawa spadkowego, sprawy związane z uzyskiwaniem obywatelstwa polskiego, odzyskiwaniem nieruchomości, a także genealogią rodzinną.

Świadczymy usługi na rzecz podmiotów z całego świata: instytucji publicznych (sądów, urzędów), kancelarii prawnych, międzynarodowych firm genealogicznych oraz klientów indywidualnych. Nasz zespół składa się z prawników, profesjonalnych genealogów oraz tłumaczy. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie w obsłudze spraw spadkowych, a także prowadzeniu kompleksowych poszukiwań genealogicznych. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci otrzymywali usługi najwyższej jakości, odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.
Dowodem naszej skuteczności i profesjonalizmu są zadowoleni klienci i trwałe relacje biznesowe z wieloma partnerami z całego świata.


Michał j. Marciniak

Radca prawny i pasjonat genealogii. Twórca i właściciel kancelarii prawnej PolGen Research. Od 1996 roku zajmuje się prowadzeniem poszukiwań genealogicznych. W 2005 założył firmę oferującą unikalne połączenie usług prawnych oraz genealogicznych dla podmiotów z całego świata.

Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, prezesem zarządu Warszawskiego Towarzystwa Genealogicznego, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Polscy Profesjonalni Genealodzy oraz członkiem i jednym z założycieli Polskiego Towarzystwa Genealogicznego.

Aktywnie uczestniczy we wszelkich inicjatywach społecznych na rzecz promocji genealogii (pikniki archiwalne, wykłady, warsztaty itp.), chętnie dzieląc się wiedzą oraz doświadczeniem i zachęcając do własnych poszukiwań genealogicznych.

Katarzyna Marciniak

Tłumacz, absolwentka lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, stypendystka Institut supérieur des traducteurs et interprètes w Brukseli. Od 2005 roku tłumaczy zawodowo dla instytucji publicznych, międzynarodowych firm i wydawnictw. W PolGen Research odpowiedzialna za kontakty z klientami francuskojęzycznymi oraz tłumaczenia z języka francuskiego oraz angielskiego.